Start Aktualności Poradnik Szkolenia motocyklowe w GROM Kontakt Galeria
Grom
Kurs
Strona główna  >   Poradnik  >   Kurs


Każda osoba, która chce posiadać uprawnienia do kierowania pojazdami  musi odbyć kurs podstawowy w Ośrodku Szkolenia Kierowców. 
Kurs składa się z dwóch etapów; części teoretycznej oraz części praktycznej. W Ośrodku Szkolenia Kierowców GROM duży nacisk kładziemy na zajęcia teoretyczne, gdzie wiedza zdobyta na zajęciach w sali wykładowej jest niezbędna do przejścia do kolejnego etapu, czyli zajęć praktycznych.Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w oparciu o ciągle aktualizowaną wiedzę sprawiamy, że zajęcia teoretyczne są rzeczowe i efektywne.Forma przekazu oparciu o multimedialny sprzęt i przyjazną atmosferę pozwala w prosty i przyjemny sposób przekazać niezbędną wiedzę, którą powinien posiadać każdy kierowca. Każdy z instruktorów posiada odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia szkoleń z zakresu nauki jazdy oraz co roku jest dodatkowo bierzemy  udział w warsztatach aby podnieść swoje kwalifikacje. Ponadto cyklicznie bierzemy udział w szkoleniach "Safe Driving" oraz "Eco Driving", dzięki czemu uczestnik kursu zdobywa wiedzę pogłębioną o wiele ciekawych zagadnień i elementów bezpiecznej i ekonomicznej jazdy.
 Po zakończeniu szkolenia instruktor po wcześniejszej konsultacji z uczestnikiem kursu zapisuje na egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
 


» Na górę » Drukuj
Grom Jacek Klecha
ul. Krasickiego / 5
64-030 Śmigiel
infolinia 601066244
Powered by mAdmin :: © GROM :: Śmigiel: Prawo Jazdy Kat. A i B : Szkolenia Kierowców : Doskonalenie Jazdy : Tanie kursy :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia